Fórum pro hráče portálu Woblex.

 
Uživatelský avatar
MrFiliper
Administrátor
Autor
Příspěvky: 284
Registrován: 12 lis 2016 13:00
Kontaktovat uživatele:

Přidání Minecraft účtu

30 dub 2018 14:22

Mobilní aplikace nabízí možnost propojení Minecraft účtu s Woblex účtem. To přináší mnoho výhod, které bez propojení účtu, nebo pokud nemáte zakoupený Minecraft účet), nemůžete vyžívat.

Jak přidat Minecraft účet ke svému Woblex účtu?

Přidání je velice snadné, nejprve je třeba být přihlášený v aplikaci. Poté, co budete v aplikaci přehlášeni, se v bočním menu objeví sekce "Profil". Klikneme na tuto sekci.

Obrázek

Zobrazí se Vám přehled účtu, Vás ale bude zajímat tlačítko "Minecraft účty". Klikneme na toto tlačítko.

Obrázek

Následně se Vám otevře přehled všech propojených Minecraft účtů. Pokud jste ještě žádný nepřidávali, žádný zde ani nebude. Pro přidání účtu použijeme tlačítko "Přidat".

Obrázek

Zobrazí se nám přihlášení k Minecraft účtu. Do prvního políčka napíšeme Váše Minecraft přihlášení (někdo se přihlašuje pomocí Minecraft jména, někdo pomocí emailu) a následně heslo. Klikneme na "Přidat Minecraft účet".

Obrázek

Pokud jste zadali správné údaje, Minecraft účet by jste již nyní měli vidět v přehledu jako na obrázku níže.

Obrázek

Takto lze propojit neomezeně Minecraft účtů, jeden Minecraft účet může být však propojen pouze na jednom Woblex účtu. Propojením Minecraft účtu se Vám budou zobrazovat statistiky na tyto účty, platby a budete moci získávat odměny ze zhlédnutých videí.

Poté co jsem propojil Minecraft účet, jsem byl odhlášen z Minecraft launcheru.

Ano, po propojení Minecraft účtu s Vaším Woblex účtem budete z největší pravděpodobností odhlášeni ve Vašem Minecraft launcheru. Jedná se o ochranu ze strany Minecraftu. Stačí se tak po úspěšném propojení znovu v Minecraft launcheru přihlásit.

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host